Domů Seznam článků 2014 Proksík Na vodu - betelné nápad Jarku

Akce v luftě

Žádná akce v luftě :-(

Languages

Languages
TOPlist

Na vodu - betelné nápad Jarku Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 19
NejhoršíNejlepší 

Po příjezdu do Přibic do sebe hned soukám škopek, to pro jistotu, kdyby chtěli abych řídil. Tak v tom máme jasno, ostatní sice zvolili stejnou taktiku, ale Jarek to má dobře zmáklý a řidiči nebudou potřeba. Však nám už volá že za 5min je tam no a za 30min fakt dorazil. Odvoz na Skřipský mlýn, prohlídka galerie a dílny mistra sochaře, mě se podařilo s ním i pěkně pokecat a prohlídka opravdu stojí za to. Večer je jako vždy samé lochec a ani Číslo5 jej moc nenarušoval svým hraním, ba naopak, přidali se další a Lukáš na housle, bylo to moc fajn. Ráno jedničku proti bolehlavu, pobalit a nafouknout loď.

Mrzí mne, že Jarkovi nikdo nepomohl všichni sedli na lodě a on s Lenkou musel uklízet ten bordel po ostatních, ale jelikož jsem jel taky, tak už to zas tak nemrzí. Když jsem nafoukal loď, odnesl k vodě (Pepo a Lukáši děkuji za pomoc) dostavil se i člověk co měl jet se mnou s pořádnou kocovinou, byl to právník, původem prý z Prahy a že prý bude zadák. Hned jsem si ho zamiloval. Jasně zadáku, sedej na špici, to červený je pádlo a musí to být mokrý.....

a vo tom to je Proksík

 Takže vyrážíme, musím uznat, že na to jak bylo háčkovi blbě snažil se pádlovat, jeho raritou bylo soustavně napodobovat páva a říhat tak, že v Červenci padalo listí. To první mi nevadilo, měl jsem největšího ptáka na řece, ale to druhé bylo dost nechutné, smrdělo to jak žebrákovi z igelitky a vtipnost to postrádalo. Ještě jednou mi háček vyrazil dech a to při přenášení lodě na jezu v Dolních Kounicích najednou zmizel. Na římse po které jsme šli si nevšiml díry a po zádech spadl dolů do rákosí. Naštěstí to dopadlo jen odřeninou, ale v první chvíli to vypadalo strašně.

Volej do Cvrčovic neměl konce a posezení na prkýnku už bylo dost bolestivé, dokonce i háček přestal dělat páva a i jinak se projevovat. Konečně Cvrčovice, klobásky, sodovka a hlavně odpočnout prdelím. Číslo 5 určitě schválně píchl loď aby nemusel jet dál, a někteří to taky vzdávali.

Šikec, Šediváci a Mechy vyplouvají, no a ostatní čekáme na Jarka, protože se nám zdá zásadní vědět, kde je konec plavby a bude čekat auto. Loučím se s háčkem, prý spěchá a zbytek vody jedu s Jarkem. Sranda je pořád, pistolkama na vodu nenecháváme nikoho suchého, jen už se fakt nedá sedět, bolí to, dře a pálí. Konečně konec, vytahujeme loď z vody, líbáme zem a tiše pláčem. Auto je tu, vše klape jak má, jen Šikec, Šedivák a Mechy jsou někde dál po proudu před námi. Je dobré vědět kde přistát, ale kluci už nesou lodě po silnici, takže konec dobrý, všechno dobré.

Po celodenním sezení a pádlování bolí i vlasy, ale bylo to super, děkuji Jarku a Lenko za betelné den.

a vo tom to je Proksík

 

Tak toto je moje práce v Joomle. Snad se bude líbit.