Domů

Akce v luftě

Žádná akce v luftě :-(

Languages

Languages
TOPlist

MORAVSKÝ KAMEŇ FAI TROJÚHELNÍK Roman Hudeček Tisk Email

MŮJ DRUHÝ LET „DO KAMEŇA“

Jelikož se blíží konec této krásné soutěže, vypsané Romanem alias Drobkem, rozhodl jsem se to ještě jednou zkusit.Můj první let do kameňa byl někdy v únoru s nijak zvlášť dobrým výsledkem když jsem se na výsluní třetího mista vyhříval celkem dlouho.A konečné rozhodnutí jit do toho znovu padlo po výborném vykonu Standy který zamíchal pořadím.V neděli ráno jsem po šesté dorazil na startovačku Bošovice mimochodem moc pěkné letiště. Nutno dodat že jsem měl v plánu startovat v šest ,ale spal jsem o něco déle tak jsem to musel posunout na půl sedmou
Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ JAKO: FAI TROJÚHELNÍK Ladislav Horváth Tisk Email
Moravský kameň po slovensky
Celý týždeň je pekne a lietame každý deň, ale pracovné povinnosti mi nedovoľujú vydať sa na dlhší prelet. Piatok poobede má cez nás prechádzať zvlnený studený front, preto si natiahnem budík na 4:00 ráno, aby som o piatej mohol štartovať, ale Chopok dáva J 11 m/s a tak ostávam doma . Nedeľa konečne počasie ako má byť, Lučenec o 13:00 dáva premenlivý vietor do 1m/s, Telgárt JZ 4 m/s .
Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ FAI TROJÚHELNÍK Stanislav Sýkora Tisk Email
MŮJ DRUHÝ LET „DO KAMEŇA“
Po prvním zkušebním letu do kameňa jsem si řekl, že to zkusím určitě ještě jednou. Nové Rodeo mně žralo 5l/hod a s tím nemělo cenu soutěžit. Nechal jsem si to po záběhu seřídit od Jožky a kupodivu se to výrazně změnilo a chodilo to pod 3l/hod. Takže jsem si řekl, že 100km trojúhelník by neměl být problém. Měl jsem ho už delší dobu naplánovaný a jen čekal na počasí. Večer 5.8. jsem se domluvil s kamarádem – pozemním doprovodem. Start se mně povedl až na podruhé, protože jsem si zdechl motor o popruhy.  Let do Valtic byl jak v bavlnce, rychlost byla něco přes 50km/hod.
Celý článek...
 
SLET CHROUSTŮ ČERVENÝ POTOK 2008 Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Na slety moc nejezdím z důvodu časového nedostatku, ale tuto akci jsem si prostě nemohl nechat ujít. Sice od soboty, ale přeci. Po příjezdu, pozdravení se se všemi, obědě a popolední siestě začalo vystoupení skupiny historického šermu. Potom jsme s Tomášem a jeho kindošama zajeli k nedalekému potoku trochu ochladit těla. My hubeňouři to máme těžké, rychle se prochladíme. Takže zatímco se Tomáš rochnil v potoku a odolával aktivistům Greenpeace s pokusem umístit ho zpět do výběhu hrochů odkud jistě uprchl, já atlet klepal kosu na břehu. Zpět na letiště jedeme zaručenou zkratkou, tak nám cesta trvala asi 3x déle než k potoku, ale byla to sranda.

Celý článek...
 
JAK NÁS CHTĚL KAMARÁD NASRAT, ANEB TAK TAKHLE NE SOUDRUZI!! Tisk Email
Tak nám jeden kamarád poslal přihlášku do KAMEŇA.
Tato přihláška mne velice popudila, já a celá žury, pracuji jako strhaný (a pořád mám hovno)a jiní, zejména zahraniční výrobci krosen, si jezdí po dovolených a vyvolávají závist. Z tohoto důvodu jsem se Já a celá žury rozhodli, že zmíněný zápis - přihlášku budeme ignorovat, neboť to bereme jako velice silnou provokaci. Je smutné, že zatím jediná přihláška ze spřátelené země, je taková to provokace. Nic méně, v rámci objektivity vám zmíněnou přihlášku dáváme k nahlédnutí, aby jste si udělali obrázek o bezcharakternosti, některých našich kolegů.
Celý článek...
 
Není nad to se na beton domluvit na lítání Tisk Email
V pátek večer jsme s Kamilem hodili tutovó domluvu, že ráno dovalíme na Smradlavku a probudíme tamní spící opilce. Dohodnuto v 5:00 si hodíme zvonek jestli má cenu balit nebo zůstat v betli. A zas je všechno jinak, v 5:00 volám Kamilovi, že to jde ať začne balit. Ten je už napakované a jede za mnou. Není nad ranní klid, snídani, vše si nabalit a zkontrolovat, kávička a cigaretka. Tak tentokrát klaplo jen to rychle naházet do auta. Dalším překvapením bylo, že nejedeme na Smradlavku, ale kamsi prý kousek za Dolní Loučky. Po 45min jízdě autem jsme konečně dojeli na polní letiště u obce Borová. Na letišti čistá 0, a nad obzorem horkovzdušný balón. Byla to asi ale nějaká novinka, letěl hrozně rychle, takže než jsme složili stroje, přeletěl nám nad hlavou a byl pryč.
Celý článek...
 
Pár fotek od kamaráda Tisk Email
Ahoj všem, jen jsem chtěl ukázat relativně pěknou trasu letu a k tomu pár foteček. Letěl jsem 11.5. Vylítal jsem v 18:00 z Buchlovic, přes Chřiby a po trase silnice 50 Brno - Uh.Hradiště až do Bučovic. Moc pěkné Je tam Buchlovský zámek, Hrad Buchlov s kaplí Sv. Barbory, přes zříceninu Cimburk, tvrz Nesovice a pak zámek se zahradou v Bučovicích.
 Přemek
Celý článek...
 
Smradlavka jak dětská prdýlka Tisk Email
No Vážení na článek to tentokrát nebude a to protože: 1. mě to strašně nebavilo, 2. mám sennou rýmu a přesto jsem do toho šel prsama (smrkám ještě teď), 3. jiní už pár řádků sesmolili a jelikož jsem pravdomluvnej, ukázalo by se jak se jinde lže. A to se vyplatí.
a vo tom to je Proksík

Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ LET S NÁVRATEM Dušan Kubíček Tisk Email
MŮJ PRVNÍ LET „DO KAMEŇA“
 
Dnes se udělalo docela hezké počasí, tak jsem si naplánoval FAI trojúhelník 83km.Chtěl jsem letět trasu Vyškov - Suchý - Olšany u Prostějova - Vyškov.
Startoval jsem asi v 17.00 ,termika ještě docela chodila.Po cestě jsem přitáček úzké rozbité stoupáky , abych nahradil alespoň částečně stracené metry v pětimetrových klesácích.
Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ LET S NÁVRATEM Stanislav Sýkora Tisk Email
MŮJ PRVNÍ LET „DO KAMEŇA“
V neděli 27.4.08 jsem chtěl překonat rekord do kameňa, ale protože jsem začátečník tak jsem si netroufal využívat termiky ani jsem nevypínal motor a proto je z toho zatím předposlední místo. Pokud jsem počítal dobře. Třeba tímto umístěním udělám radost těm předemnou a taky povzbudím další, aby přihlásili let i když nebude jako nejlepší. Startoval jsem v Křepicích a vydal se na svůj první výlet pozdravit kamarada na Vrbici, asi za hodinu jsem byl zpátky. Rychlost se pohybovala kolem 40km/hod. 
Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ FAI TROJÚHELNÍK Radek VONDRA alias Mlčoch Tisk Email
Můj první let do Kameňa
Celý týden jsem se těšil na ideální letové počasí, které mělo přijít o víkendu. S kamarádem Vláďou (Nirvana Rodeo + Mac Trend) jsme si dali sraz na louce severně od   Kostelce n. Č. Lesy. Natankovali jseme každý 8l Naturalu. Vál slabý proměnlivý větřík do 4 m/s, domluvili jsme trasu na Sázavu a gestikulaci (protože pořád ještě nemáme vysílačky!) a vyrazili. 
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí21222324252627DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Tak toto je moje práce v Joomle. Snad se bude líbit.