Domů

Akce v luftě

Žádná akce v luftě :-(

Languages

Languages
TOPlist

MORAVSKÝ KAMEŇ FAI TROJÚHELNÍK Radim Frank Tisk Email
ZPRÁVA O LETU:
V neděli jsem s Honzou naplánoval FAI trojůhelník Stichovice, Vyškov, Kroměříž. Startovali jsme  ve 3 hodiny téměř za bezvětří, tak to vypadalo celkem nadějně. po nastoupání do 500m jsme uháněli podle gps až 65 km/hod. Po otočení Vyškova jsme ale letěli proti větru a já jsem začal ztrácet naději, že to uletíme. Osud rozhodl rychle , praskl mě kevlarový špagát od speedu a můj Speedy se zastavil. Po pětiminutovém závodění s osumdesátiletým cyklistou na ukrajině jsem to vzdal a i s Honzou jsem se vrátil na naši základnu. Přesto to byl pěkný výlet a uletěných cca 90 km a 2 hod v luftu.
Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ FAI TROJÚHELNÍK Jan Šedivý Tisk Email
MŮJ PRVNÍ LET „DO KAMEŇA“  
Letěl jsem z Frankem tak si to tam přečtite, ale jsem na tom s benzínem líp protože mám vrtuli 145cm a Simona upraveného. A jsem hezčí. ...a pak jsem přistál.
S pozdravem, Hona Šedivý -ŠEDIVÁK LABUŤ

Celý článek...
 
MORAVSKÝ KAMEŇ FAI TROJÚHELNÍK Roman Hudeček (Rommario) Tisk Email
Tak jsem si dnes řekl, že zkusím štěstí a zalítnu něco do té krásné amaterské soutěžě MORAVSKÝ KAMEŇ .
Sbalil jsem doma nádobíčko a vydal se na startovačku u Bošovic.Počasí by mělo dnes přát i nám lítačům nezávodníkům .Medard předpovídal tak max. 2m\s.Po příjezdu na startovačku jsem zjistil,že lepší už to být nemůže ,slunce vykukovalo spoza mlžného oparu a foukalo tak akorát do 2 m\s.Jelikož je únor, tak jsem se řádně oblékl, rozbalil Pluto a udělal motorovku na svojí R120 .Ještě doma jsem si do mapy namaloval trojůhelník FAI o délce ramen cca 18km.První otočňák byl u Mušova kruhový objezd na Popice a Strachotín u plničky plynu.
Celý článek...
 
MŮJ PRVNÍ LET „DO KAMEŇA“ Roman Pavlík Tisk Email
MŮJ PRVNÍ  LET „DO KAMEŇA“

Dnes jsem toho v práci moc nevytvořil, ale zase na druhou stranu hlásili vítr do 2m. Oblačnost sice byla tak  80 procentní, ale zase na druhou stranu bylo jakž takž teplo, resp. to tak vypadalo. Podíval jsem se na: www.mapy.cz  a naplánoval si trojúhelník FAI, abych alespoň součinitelem a tím i celkovým počtem bodů trumfnul Berku, který je na prvním místě na můj vkus už dost dlouho.
Navíc za chvíli bude jaro a termika, kterou moc neumím, takže je otázka, kdy se zase ohřeji na prvním místě, nebo aspoň v první desítce?
Celý článek...
 
Moravský Kameň Berka Tomáš Tisk Email
Můj první letošní let a zároveň, snad první zápis do Moravského kameňa

Již od rána jsem netrpělivě vyhlížel na oblohu a sledoval, zda-li by to dnes šlo. A neboť jsem uvědomělej pilot a chtěl jsem dnes polétat, tak jsem včera ani moc nechlastal. Ve 12:00 první telefonát od Pepi Waise, že by to šlo a že v Brně je skorojasno a že ve 14:00 mne čeká na letišti v Medlánkách.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí21222324252627DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Tak toto je moje práce v Joomle. Snad se bude líbit.