Domů

Akce v luftě

Žádná akce v luftě :-(

Languages

Languages
TOPlist

Pozvánka - PARA- PPG- SKI 2- . ročník Tisk Email

Kde: kopec Šacberk u Jihlavy 15.2.2015 od 6:30 ráno! / letiště Přibyslav- v průběhu roku
Kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
2. ročník závodu v přesnosti přistání a slalomu na lyžích. Závod na lyžích proběhne na kopci Šacberk u Jihlavy a pozor! Zahájení akce je již v 6:30!!! Zájemci o lyžařský závod se musí nahlásit na uvedený email!!! Přesnost přistání proběhne v průběhu roku na letišti v Přibyslavi.

 
Hely Lety 2014 Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

To byl zas večírek a já si ho moc užil. Betelná parta jak na vyhlášení, tak i luxusní Jarkův výběr mých spolunocležníků. Gripen, Lukáš Kočica a Dan Sura byla velmi silná sestava, jak do smíchu tak do zpracování výtečných fazolí co všichni večeřeli. Škoda, že letos nám Šedivák ráno neodnesl dveře, tentokrát by to i bodlo. Celý večer se klábosilo, koštovalo a hlavně bylo všem moc fajn. Ještě jednou děkuji a přátelé, kamarádi, mějte se moc dobře a rád Vás zase všechny uvidím

a vo tom to je Proksík

Celý článek...
 
Barevný Buchlov Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Tak jsem se konečně dokopal, abych něco napsal do těch Hepyletů.
Název soutěže je výstižný obzvláště, když máte málo nalítáno v tomto roce a užíváte si každou chvíli co strávíte ve vzduchu.  Nejlepší lítání jsem letos asi zažil v Koryčanech na Barevným Buchlově. Oproti minulé sezóně kdy bylo škaredě, tak letos to bylo super polítání a í já jsem se poprvé podíval na Buchlov. Cesta na hrad byla snadná a dalo by se říc,t že i bezpečná,samá louka kde se dá přistát aspoň po Stupavu a kde se celá letka asi šesti padáků spojila a daly se na společný přílet nad hrad. Po zakroužení a focení jsme se dali na let k rozhledně Brdo. To byl i pro mě adrenalinový přelet nad nekonečnými lesy, zvláště po celoročním trápení s motorem.

Petr Buchta

Celý článek...
 
Hepylety – ukončení a losování 20. 12. 2014 - Falkon Prostějov Tisk Email

Pomalu, ale jistě se blíží konec roku a jako každoročně nás čeká tradiční ukončení letecké sezony, na které vás všechny srdečně zveme a těšíme se na vaši hojnou účast.
Letos se nám podařilo domluvit téměř tradiční místo pro ukončení roku, takže se sejdeme opět jako v minulých letech na letišti Falkon v Prostějově (u dálnice), jen asi o 100m dále v klubovně aeroklubu. Pro všechny bude připraveno dostatek jídla a pití formou cateringu.

Při této příležitosti proběhne pochopitelně vylosování, vyhlášení a předání cen účastníkům Hepyletů, kteří se na tuto akci dostaví a losování se zúčastní osobně.

Termín:  20.12.2014 – 21.12. 2014
Místo konání: akce proběhne v prostorách Aeroklubu Josefa Františka (vedle Falkonu) v Prostějově
Vstupné 50,-Kč - vybranými penězi bude pokryto zaplacení pronájmu letiště
Chatka 150,-Kč/osoba
Vlastní karavan 100,-Kč/osoba - v ceně připojení elektřiny

www.hepylety.cz

 
Hlásím let - Lukáš Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 


Tak se nám bohužel začíná ochlazovat. Tím se také snižuje počet času stráveného ve vzduchu a rapidně zvyšuje počet protáhnutých obličejů, kteří by chtěli nahoru, ale moc to nejde "páč je zima". Využíváme proto každou volnou chvilku, kdy se dá alespoň na chvíli provětrat hadroně a hurá nahoru.

Moc viditelně sice není, ale s Luďou jsme se nakonec ve "Vilémovicích" přece jen sešli. Na nějaký velký výlet to nevidíme, ale vzhledem k nízké relativně protrhané oblačnosti, jsme se rozhodli, propálit vhodnou "dírkou" až nad pomyslná nebesa.  A přesvědčit se, že tam to slunko přece jen máme...

Letu zdar Lukáš

Celý článek...
 
A pak že nemáme moře - Pálava Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 11
NejhoršíNejlepší 

Jako každý rok přijíždím pozdě, kdy z dálky už jsou vidět padáky nad Pálavou. Takže s nikým se moc nevítat a hurá do luftu. Nádrž po okraj, času do západu ještě fůra jen ten foťák nebere kartu formátovanou pro OS Linux, myšlenku vyměnit ji za letu za kartu z kamery na helmě zavrhuji, obě věci se v opocených vinohradech špatně hledají, takže sobota bude bez fotek. Začíná přifukovat, tak s jistotou radši proti větru. Dole to trochu drncalo, ale nahoře rovné luft jen ta rychlost. Pěkná hodinka a půl, ale to hlavní bude zítra. Večerní pokec se protáhnul, děkuji všem za dobroty, co jsem mohl ochutnat a i Tonda měl meruňkovici, které říkal slivovice a nejen že byla pitelná ono to i chutnalo (pokazli to jen soustavným zpíváním " my máme rádi víno" kterou jsem horko těžko dostával z hlavy). Ráno foukalo, ale ne zas tak moc a hlavně pod Pálavou se válela mlha. Ranní pilot moc nejsem, ale když Franta zmizel v luftě, zvědavost zvítězila. Start od auta na tři kroky zadarmo (dá se startovat dle Tondy i do „esíčka“ ,ale to ještě neumím).

Celý článek...
 
Hepy víkend v Přibicích Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 10
NejhoršíNejlepší 

Hojec vespolek, měl bych zde jeden "hepy let" v podobě spíš hepy víkendu, ale myslím, že přísné oko redakce se jistě ustrne....  (ustrnulo:-) Užuž jsem přestal slzami máčet šat po rozlučce s ojničním ložiskem mé nebohé zadřené klikovky. (Oprava se táhne už více než měsíc a každý letový den proklínám lenošné nohy, které nemohly udělat o pár ktoků navíc. Kdyby totiž ano, tak bych předešel zbytečnému vyválení se, které mělo za následek poškození mé nebohé Jenifer a následné otřesné komplikace.) A další problém. V momentě kdy jsem dal kliku do auta a odjel od Jarka z dílny, jsem po sto metrech zadřel jejště motor na autě. Na posraného aj hajzl spadne! Nepublikovatelně jsem se začal nedoslýchavě vyjádřovat o nespravedlnosti celého světa, že se stařenky v Hajanech a o dvě dědiny dál, kam jsem byl slyšet se začaly křižovat.

tak zase příště.... Hojec Lukáš

Celý článek...
 
Míčové hry Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Prej to naše lítání je individuální sport a neuškodí mi, když občas budu dělat něco kolektivního, třeba míčové sporty. Počasí se má pokazit, střechu se mi podařilo dodělat (fuj to byla vejška, už tam nepolezu), tak honem do luftu. Balonů je na hřišti od Brna dost, tak můžem začít ty míčové hry. Něco na tom bude, kolem každýho pěkně zakroužit, zamávat, něco vtipného zavolat a kochačka za dalším. Rovné luft, ještě relativně teplo, plná nádrž na startu, takže dolů to dnes bude až se západem. Pěkné to bylo, už se těším na odvetu ... :-)

a vo tom to je Proksík

Celý článek...
 
Letěli a letěli zpět však však nedoletěli.... Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Tak to je paráda. Už celý týden je krásně a lítání vychází tak řka obden na jedničku. Při minulé návštěvě Bošovic, jsme zvládli i tolik očekávané tandemy, které se krz špatné počasí neustále odkládaly a skupinka nadšenců pro motorové létání utěšené roste. Většina okolních známých přistávaček, už byla pro letošek mou něžnou botou a nejen ní pokřtěna. Tedy jsem s nadšením přijal novinu, že v Senticích je také plácek vhodný ke startování. A když Luďa zmínil, že tam jeho drahá Maruška trénuje s křídlem taky, nebylo nač čekat. Sedmá odpolední, již všechno nachystáno duní fest a zlý kumulus perverzus se začíná v dáli rozpadat... Výtečně... Dohrčel i velectěný Buchťák, ale má namířeno jinam, tak dnešní kolečko absolvujeme komorně jen s mistrem Luďkem.

Lukáš Kočica

Celý článek...
 
Na fesťák MORAVSKÉ HRADY luftem Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

Posledních pár letů bylo ve znamení bez dokumentace, foťák jsem si dobře uklidil a z mobilu to stálo za .. nestálo za nic. No už se našel, né že by snímky byly něco extra, ale dá se na to koukat. Cíl  hrad Veveří a fesťák, pár fotek a radši pryč, sice jsem tam byl ještě před začátkem, ale každýmu se nemusí líbit vrčení nad hlavou. Luft byl tentokrát jako pravítko, takže jedinej houpanec byl vlasní vrtulák, to když se táta předváděl synkům nad hlavou jakej je to machr. Dobrá muzika a nádherný letní večer, přistával jsem s posledním půllitrem a vůbec se tentokrát nechtělo dolů. To Tondovo : létu a letu zdar, má něco do sebe

a vo tom to je Proksík

Celý článek...
 
Na vodu - betelné nápad Jarku Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 19
NejhoršíNejlepší 

Po příjezdu do Přibic do sebe hned soukám škopek, to pro jistotu, kdyby chtěli abych řídil. Tak v tom máme jasno, ostatní sice zvolili stejnou taktiku, ale Jarek to má dobře zmáklý a řidiči nebudou potřeba. Však nám už volá že za 5min je tam no a za 30min fakt dorazil. Odvoz na Skřipský mlýn, prohlídka galerie a dílny mistra sochaře, mě se podařilo s ním i pěkně pokecat a prohlídka opravdu stojí za to. Večer je jako vždy samé lochec a ani Číslo5 jej moc nenarušoval svým hraním, ba naopak, přidali se další a Lukáš na housle, bylo to moc fajn. Ráno jedničku proti bolehlavu, pobalit a nafouknout loď.

Mrzí mne, že Jarkovi nikdo nepomohl všichni sedli na lodě a on s Lenkou musel uklízet ten bordel po ostatních, ale jelikož jsem jel taky, tak už to zas tak nemrzí. Když jsem nafoukal loď, odnesl k vodě (Pepo a Lukáši děkuji za pomoc) dostavil se i člověk co měl jet se mnou s pořádnou kocovinou, byl to právník, původem prý z Prahy a že prý bude zadák. Hned jsem si ho zamiloval. Jasně zadáku, sedej na špici, to červený je pádlo a musí to být mokrý.....

a vo tom to je Proksík

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Tak toto je moje práce v Joomle. Snad se bude líbit.